מדריכי SCUBA עושים קורס צלילה חופשית בצפון ובדרום.

, , ,

מדריכי SCUBA עושים קורס צלילה חופשית בצפון ובדרום.
בקורס הזה הטבע הגיש לנו תנאים מושלמים, מזג האוויר והים היו בין הטובים שפגשתי, החבר’ה נלהבים לצלול וללמוד, ולהדרן פגש אותנו עטלף הים היפיפה מקצ”א.
את היום הראשון של הצלילה החופשית, במים מוגנים, ביצענו בצפון הארץ, אך, את היום השני, קיימנו במים הפתוחים בקצ”א באילת. סה”כ 20 שעות, נמרצות אך ר פ ו י ו ת ;-)
סגנון ה”טילוף בצלילה חופשית” למדריכי SCUBA וותיקים, לא הולך ברגל, למרות זאת “פרחי הטילוף” הללו, פיצחו את מטריקס הטילוף בצלילה חופשיות, והנה, בסרטונים הם מטלפים ב נינוחות ויעילות. חשוב עוד יותר הוא שלושתם עברו ל השואת לחצים בשיטת “פרנזל” (שאינו מחויב המציאות בSCUBA, לכן רבים מצוללי הסקובה הוותיקים, משווים לחצים ב שיטת ה”ולסלווה”, מצב שכרגיל מגביל את עומק הצלילה החופשית למטרים בודדים, ואף גורם לתקלות פמפום, לעומת ה”פרנזל” שאינו מגביל בעומק, ומאפשר גם לבעלי “אוזן סרבנית” לבצע השוואת לחצים בהצלחה).
הווידאו צולם במצלמת 360, ונערך מיד בסיום כל יום צלילות כל שאת ניתוח החיסכון בחמצן/תנועות ביצענו מיד בסיום כל יום צלילות.
החליפות החמות והגמישות של הצלילה החופשית – (Open-Ceel) היו למדריכי הסקובה חוויה חדשה, (חליפות אלו אפשר ואף מומלץ לאמץ גם בצלילות ה SCUBA, אך לא להיפך).
נותר טעם של עוד
להתראות במים – אבידג.

0 תגובות

השאירו תגובה

רוצה להצטרף לדיון?
תרגישו חופשי לתרום!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *