קרא עוד- קורסים בצלילה חופשית

 

בדוק איפה כדאי לך לבצע את הקורס >> אילת או ים תיכון

קורס צלילה חופשית באילת

באילת נהנים הצוללים החופשיים מתנאי ים נוחים, ומגישה קלה לצלילות העומק רוב ימות השנה. לבחירתכם, ניתן לבצע באילת את כל חלקי קורס הצלילה החופשית , או ניתן לפצל את הקורס בין אילת ומרכז הארץ, כך שהחלק הראשון של הקורס יערך בזמן שנוח לכם בבריכה במרכז הארץ, ואילו החלק השני של הקורס, שכולל צלילות לעומק, יתבצע באילת, וכך אתם מפנים יום שלם. אנו ממליצים לכם לנצל את היום הנוסף שהתפנה באילת לאימונים, צלילות כיף וצילום.

 קורס צלילה חופשית בים התיכון.

צוללים שבוחרים לעבור קורס צלילה חופשית בים התיכון נהנים מהתאמת הקורס למועד ולמיקום שמתאים להם, מחיסכון בזמן הנסיעה וחיסכון בעלויות שמחוייבת השהייה באילת. החניכים בים התיכון נהנים מגמישות במועדי הקורס כיוון שהקורס מפוצל: כך שהיום הראשון שנערך בבריכה ושלא תלוי בתנאי הים, מתבצע במועד שנקבע מראש, ואילו היום השני, שכולל יציאה לצלילות עומק, נקבע למועד מאוחר יותר, ומתבצע כשתנאי הים מאפשרים זאת.  החלק הראשון של הקורס מועבר בבריכה במרכז הארץ (מיכמורת, חדרה או נתניה), והחלק השני של הקורס כולל צלילות לעומק, בהרצליה קיסריה או נהריה.

סטנדרט בהדרכות

  • אנו מדריכים ע"פ התקן של  SSI
  • הדרכות בקבוצות קטנות של עד שלושה צוללים למדריך,
  • הרכבת הקבוצה בהתאם לרמת הצוללים .
  • התחייבות  ל 4 שעות של אימוני עצירת נשימה דינמיים כבר בקורס שלב א'. ולכן השיפור בסיגנון וביכולת מהיר מאוד.
  • ספר הדרכה חדשני של SSI ישלח לביתךמייל מייד עם הרשמה, כדי שתלמד את החומר התיאורטי במקום ובזמן הנוחים לך.
  • במידה ומסיבות בריאותיות או אחרות לא סיימת את הסמכה אנו מתחייבים לאפשר לך להמשיך ולגשת לקורסים נוספים על בסיס מקום פנוי, במחיר סימלי.

לפרטים והרשמה צור קשר או חייג 055-6605741

הקורסים מועברים ע"י אנדרי אהרונוב, שהוא מדריך מוסמך ומנוסה מטעם שתי התאחדויות הבינלאומיות  לצלילה חופשית SSI ו AIDA, בנוסף הוא גם ביולוג ימי, צלם תת ימי, ודייג. כל הידע והניסיון הזה יאפשרו לכם לקבל אצלנו הכשרה יסודית שמתאימה בידיוק לסוג הצלילה החופשית שאתם מחפשים (לספורט, לחוויה, לצילום, להכרת החי הימי, או לדיג).

 פעילויות נוספות באבידג

לפרטים והרשמה צור קשר או חייג 055-6605741


 

חדש >> הספר שלך ללימוד צלילה חופשית בעברית ע"פ התכנית של SSI                                   לחץ לצפייה ב *ספר, ב *אינדקסים של רמות 1+2, ובדרוג המדריכים והחניכים