למצלות–קורס צלילה חופשית

הקורסים ע"י אנדרי אהרונוב, מדריך  SSI בכיר לצלילה חופשית

חדש בארץ > > > ניתן להזמין את ספר הדרכה המקיף של SSI לצלילה חופשית בעברית.

avidag-1

קורס צלילה חופשית שלב א' (2 כוכבים) באבידג, יכשיר אותך לצלילות מהנות ובטוחות, בעומקים 10-20, ובנוסף לכך, תרכוש בקורס את הכלים הכי מיתקדמים לשיפור עצמי ביכולת הצלילה לכל החיים. הקורס מיועד לצוללים מתחילים או צוללים מנוסים, שלא עברו הכשרה בצלילה חופשית.

freediving_logo

לחץ לפרטים והרשמה או חייג 054-7951906

קורס צלילה חופשית שלב א' (2 כוכבים) באבידג, מכין אתכם לשאר הפעילויות המרתקות שלנו (קורס דייג בצלילה חופשית, קורס צלילה חופשית שלב ב, וקורס צילום והכרת החי הימי בצלילה חופשית).

קורסי הצלילה החופשית שלנו מועברים ע"י אנדרי אהרונוב, שהואnh מדריך מוסמך ומנוסה מטעם שתי התאחדויות הבינלאומיות לצלילה חופשית AIDA , SSI , בנוסף הוא גם ביולוג ימי, צלם תת ימי, ודייג בצלילה חופשית. אנדרי יעניק לך הכשרה יסודית, שמתאימה בידיוק לסוג הצלילה החופשית שאתה מחפש (לספורט, לחוויה, לצילום, להכרת החי הימי, או לדיג).

 

פרוט ההכשרה:

  1. מחזור עצירת הנשימה: תלמדו על, ותתרגלו את הטכניקות המעודכנות, הבטוחות והיעילות ביותר, לנשימות ההכנה, ולנשימות ההתאוששות הדרושות לצלילה החופשית.
  2. מנגנון החיסכון בחמצן: תלמדו ותתרגלו הפעלה מהירה ויעילה, של המנגנון משמר החמצן בגופכם- "רפלקס הצלילה של היונקים" (MDR).
  3. השוואת לחצים: תתרגלו השוואת לחצים ותלמדו שיטה מתקדמת ויעילה להשוואת לחצים לצלילה חופשית.
  4. תנועה ותנוחות גוף: תלמדו ותתרגלו את הסודות הפשוטים והמדויקים של התנועה ותנוחות הגוף היעילות והחסכונית ביותר שמתאימים לפעילות צלילה חופשית.
  5. יעילות בצלילה חופשית לעומק: ברווז, טילוף, איזון מדויק, תזמוני השוואת לחצים, ושינוי מקצב התנועה בהתאם לשינוי בציפה עם ההעמקה.
  6. בטיחות אישית ובן הזוג: לימוד ותרגול אלמנטים רבים שיאפשרו לכם לשלוט ברמת הבטיחות שלכם ושל בן זוגכם.
  7. התאמה אישית: תוספות בלימוד ובתרגול בהתאם ליעוד שלכם בצלילה החופשית (ספורט, חוויה, דייג או צילום)
  8. תזונה ואימונים: בקורס תקבלו הנחיות מדויקות למשטר התזונה שתייה ומנוחה שמתאים לצלילה החופשית בהתאמה אישית לצלילה שאתם מיעדים לעצמכם ( ספורטיבית, דייג או צלילה חווייתית)
  9. מתיחות: תלמדו ותתרגלות מתיחות גוף לצלילה החופשית (ושעל הדרך יוסיפו לאיכות החיים שלכם
  10. ציוד: סקירת ציוד והכוונה לציוד שמתאים לכם ביותר.

פרוט הקורס

משך הקורס לצלילה חופשית שלב א' – 22 שעות. סה"כ כשלושה ימים, באילת, במרכז הארץ או בראש הנקרה.

ספר הדרכה החדשני של SSI בעברית, אנו מספקים עם ההרשמה, כדי שתכירו את החומר התיאורטי במקום ובזמן הנוחים לכם. בנוסף כולל הספר שאלות חזרה על חומר, לכן משתפרת ההבנה שלכם, והמוכנות לקורס, ומאפשרות לנו לדעת כי אכן למדתם את החומר.

הקורס מועבר לקבוצות של 2 עד 4 משתתפים, על מנת להבטיח טיפול פרטני, ויחס אישי לכל צולל. מחיר הקורס באילת 1300 ש"ח. בים התיכון 1600 ש"ח.

מהלך הקורס

חלק ראשון, 4 שעות: תרגול נשימה, מחזורי עצירת נשימה, ותיאוריה א.

חלק שני 9 שעות: אימון ים/בריכה ראשון. תיאוריה ב' ומתיחות. אימון ים/בריכה שני, העשרה אישית דייגספורטיבי.

חלק שלישי 9 שעות: אימון ים שלישי. העשרה אישית. אימון ים רביעי. העשרה אישית, סיכום ובחינה.

לחץ לפרטים והרשמה או חייג 054-7951906