גלריית ווידאו חדשה – עריכה

הקורסים מתבצעים גם בים התיכון וגם באילת.

התקשרו עכשיו 055-6605741 לחצו לפרטים והזמנת קורס

 

אילת או ים תיכון ? בדוק באיזה מיקום כדאי לך לעבור קורס צלילה חופשית

צלילה חופשית - אילת - ישראל - אבידג

 

קורסי צלילה חופשית שמועברים על ידנו בסטנדרטים המתקדמים של  SSI ושל AIDA בהדרכת אנדרי אהרונוב (אבידג), אנדרי הוא מדריך צלילה חופשית מנוסה וקפדן, מוסמך מטעם שתי התאחדויות הבינלאומיות AIDA , SSI . אנו מאמינים שכבר בקורס המתחילים ההכשרה שמגיע לכם צריכה להיות יסודית, ומותאמת באופן אישי לסוג הצלילה החופשית שאתם מחפשים (לספורט, לחוויה, לצילום, להכרת החי הימי, או לדיג).

למה לצלול איתנו, על קהל לקוחותינו והחידושים של SSI  ן AIDA בתחום הצלילה החופשית העולמית.

הסטנדרטים בקורסים שלנו

  • הקורסים מתנהלים מסיכה סנפירים שנורקל - צלילה חופשית לכולם - ישראל - אבידג בקבוצות קטנות של עד שלושה צוללים לקורס.הרכבת כל קבוצת קורס בהתאם לרמת הצוללים.
  • ספר הדרכה של SSI ישלח לביתך במועד ההרשמה.
  • אם התקשת לסיים את הסמכה תוכל לגשת לקורסים נוספים על בסיס מקום פנוי, במחיר סימלי.

קורס צלילה חופשית באילת

הבוחרים לעבור קורס צלילה חופשית באילת נהנים מתנאי ים נוחים ומים צלולים רוב ימות השנה. לבחירתכם, ניתן לקיים את כל חלקי קורס הצלילה החופשית באילת, או ניתן לפצל ולבצע את החלק הראשון של הקורס בבריכה במרכז הארץ, ורק את החלק שכולל צלילות לעומק לבצע באילת. כך תוכלו לנצל את היום שהתפנה באילת לצורך צלילות כיף תרגול ואימונים. הפעילות שלנו באילת מוערברת בחוף המיגדלור בכפר הצוללים ובסטיל.

קורס צלילה חופשית בים התיכון

הבוחרים לעבור קורס צלילה חופשית בים התיכון נהנים מהתאמת הקורס למועד ולמיקום שמתאים להם. מומלץ לפצל את הקורס ולבצע את החלק הראשון שלו בבריכה במרכז הארץ (מיכמורת, חדרה או נתניה), וכעבור מספר ימים לגשת לחלק השני של הקורס שכולל צלילות לעומק בהרצליה, קיסריה, נתניה או נהריה.

אבידג בית הספר לחוויה תת ימית

מטרתנו היא להעניק לכם את המירב והמיטב עבור החוויה התת ימית שלכם, בעזרתנו תוכלו לממש את חווית הצלילה החופשית שלכם למקסימום. אנדרי אהרונוב הוא איש ים אשר חי את החוויה שמתחת למיים: הוא ביולוג ימי (Msc.), צלם תת ימי ודייג. אנדרי הוא מדריך צלילה חופשית מוסמך על ידי AIDA ועל ידי SSI.

חדש באבידג

הספר שלך ללימוד צלילה חופשית בעברית ע"פ התכנית של SSI

לחץ לצפייה ב *ספר, ב *אינדקסים של רמות 1+2, ובדירוג המדריכים והחניכים

הזמנה להכיר את מיסתורי הים התיכון שלחופינו

מעטים יודעים שהים התיכון הוא עשיר ומגוון, ורובנו לא זוכים לחזות במסתריו במו עיננו. אנו מומחים ליםmullus-surmuletus-avidag-freedive-mediterranean-israel - מולית אדומה - צילום בצלילה חופשית - ים תיכון - ישראל - אבידג התיכון. איתנו תוכלו לחוות את הים התיכון בדרך חדשה, מרתקת וכיפיית, השונה מכל דרך שהכרתם עד כה, במגוון פעילויות: *קורסים להכרת הטבע התת ימי *צילום תת ימי *קורס דייג תת ימי *בילוי משפחתי תת ימי. *סרטים והרצאות.

הרצאות ווידאו להכרת מיסתורי ים התיכון שלחופינו

אתם מוזמנים לראות אותו בצילומים ובסרטים שבאתר ובעיקר, תוכלו לראות אותו במו עיניכם במסגרת הפעילויות שלנו. אנדרי אהרונוב (אבידג) חוקר כבר 30 שנה את מסתרי הים התיכון, באמצעות מחקר מדעי, צילום תת מימי ודיג. הוא יאפשר לכם לבקר בעולם שוקק ומיסתורי שנימצא ממש מתחת לאפינו, קרוב אלינו, באתרים לכל אורכו של כביש החוף, מנהריה שבצפון ועד לאשקלון שבדרום.

אנדרי הוא זואולוג שהתמחה בדגי הים התיכון, מדריך צלילה חופשית AIDA, צלם סטילס ווידאו תת ימי, בנוסף הוא דייג בצלילה חופשית. התמונות והסרטים המוצגים באתר צולמו כולם על ידיו, לאורך חופי הים התיכון של ישראל הם מציגים עושר מדהים שנחבא מעיניו של רוב הציבור. אנדרי רותם את הידע, הניסיון והיכולות שלו על מנת שתוכלו גם אתם לחוות את הים התיכון בדרך עשירה מהנה ושונה מכל אשר הכרתם עד כה.

לפרטים והרשמה צור קשר או חייג 055-6605741

Spitfire fins

New fin with foot pockets made from thermo-rubber with two different hardness in order to combine th