למצולות-הכשרה ביסודות הצלילה החופשית – לימוד ותירגול יבשתי

הכשרה ביסודות הצלילה החופשית – לימוד ותירגול יבשתי

שלושה מיפגשים יבשתיים של 3 שעות כל אחד. המיפגשים סוקרים את כל האלמנטים שדרושים לצלילה החופשית, ובנוסף כוללים את כל התיאוריה שבקורס ומיתקזזים ממחיר הקורס לאלו שמעוניינים בהמשך לקורס. ההדרכות כללות ווידאו ותירגול . ניתן לרכוש ספר לימוד של SSI בעברית.

freediving_logo

logo-avidag

פרוט ההכשרה:

מפגש ראשון

dfgfsd

מחזור עצירת הנשימה:  תלמדו ותתרגלו את הטכניקות המעודכנות ביותר, לנשימות ההכנה, ולנשימות ההתאוששות הדרושות לצלילה החופשית.                                                                               מנגנון החיסכון בחמצן: תלמדו ותתרגלו הפעלה מהירה ויעילה, של המנגנון משמר החמצן בגופכם- "רפלקס הצלילה של היונקים"  (MDR).
תירגול מחזורי עצירת נשימה: נשימות הכנה עצירת נשימה נשימות התאוששות, גרוי נשימה ורפלקס צלילה.

מפגש שניavidag-1

תנועות ותנוחות גוף: תלמדו על הסודות הפשוטים והמדויקים של התנועה ותנוחות הגוף היעילות והחסכונית ביותר שמתאימים לצלילה החופשית.
יעילות בצלילה חופשית לעומק:  ברווז, טילוף, איזון מישקולות מדויק, תזמוני השוואת לחצים, ושינוי מקצב התנועה בהתאם לשינוי בציפה עם ההעמקה.
בטיחות אישית ובן הזוג: לימוד ותרגול אלמנטים רבים שיאפשרו לכם לשלוט ברמת הבטיחות שלכם ושל בן זוגכם.                                                                   השוואת לחצים: תתרגלו השוואת לחצים ותלמדו שיטה מתקדמת ויעילה להשוואת לחצים לצלילה – פרנזל

מפגש שלישיhghf

התאמה אישית:  לימוד ובתרגול בהתאם ליעוד שלכם בצלילה החופשית (ספורט, חוויה, דייג או צילום)
תזונה שתיה ואימונים: בקורס תקבלו הנחיות מדויקות למשטר התזונה שתייה והמנוחה שמתאים לצלילה החופשית בהתאמה אישית לצלילה שאתם מיעדים לעצמכם ( ספורטיבית, דייג או צלילה חווייתית)
מתיחות: תלמדו ותתרגלות מתיחות גוף לצלילה החופשית (ושעל הדרך יוסיפו לאיכות החיים שלכם
ציוד: סקירת ציוד והכוונה לציוד שמתאים לכם ביותר.

לו"ז ומחיר

שלושה מפגשים של 12 שעות. במרכז הארץ. בשעות 19:00-22:00.

הקורס מועבר לקבוצות של 3 עד 6 משתתפים, על מנת להבטיח טיפול פרטני, ויחס אישי לכל צולל. מחיר 700 ש"ח. (המחיר לכל מפגש 350 ש"ח. המפגש השלישי חינם)

 לחץ פרטים והרשמה או חייג 054-7951906